evcil hayvan taşıma

Evcil Hayvan Taşıma Pet Club Transfer

pet nakliyat

Pet Nakliyat Pet Club Transfer

pet transfer

Pet Transfer Pet Club Transfer

Uçak Pet Kargo Evcil Hayvan Taşıma

Uçak Pet Kargo Pet Club Transfer farkıyla uçak kargo pet transfer hizmetini siz değerli hayvan severlerimize Şehirlerarası Uluslararası pet club transfer international.

Pet Club Transfer ekibi farkıyla uçak ile pet transfer hizmetini siz değerli hayvan sever müşterilerimizle buluşturuyoruz. Deneyimli kadromuz ile İSTANBUL ve İZMİR'den özellikle pet nakil aracımız ile hizmet vermediğimiz.

KARADENİZ bölgesindeki Artvin, Rize, Trabzon, Bayburt, Gümüşhane, Giresun, Ordu, Tokat, Amasya, Samsun, Sinop, Çorum, Kastamonu, Bartın, Karabük ve Zonguldak illerine.

DOĞU ANADOLU bölgesindeki Ardahan, Kars, Iğdır, Van, Hakkari, Bitlis, Muş, Erzurum, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Elazığ ve Malatya illerine,

GÜNEY DOĞU ANADOLU bölgesindeki Şırnak, Siirt, Batman, Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep ve Kilis illerine.

İÇ ANADOLU bölgesindeki Sivas, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay ve Kayseri illerine Uçak kargo ile pet nakil hizmeti vermekteyiz.

Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinde nakil aracımızın hizmet verdiği her hangi bir ilden yukarıda belirtmiş olduğumuz illere göndermek istediğiniz evcil hayvanınız adresten teslim alınarak hava alanındaki tüm işlemleri deneyimli personelimiz tarafından yapılarak bulunduğunuz ildeki veya bulunduğunuz ile en yakın hava alanı bulunan ile talebiniz doğrultusunda gönderilmektedir.

Transfer öncesindeki süreç ile ilgili deneyimli personelimiz tarafından sürekli bilgilendirilerek tamamlanması gereken evraklar hakkında yönlendirilerek sürecin en başarılı şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Transfer süreci hakkında sürekli irtibat kurabileceğiniz Pet Club Transfer ekibi güvenli ulaşımın takibini evcil hayvanınız karşı tarafa ulaşana kadar sürdürmekte olup karşılıklı iki tarafı da bilgilendirmektedir.

Transfer sürecinde ekibimizin size belirtmiş olduğu maliyetlere ek olarak maliyet çıkmaması açısından ekibimizin sizlerden talep etmiş olduğu tüm bilgileri eksiksiz olarak iletmenizi özellikle rica ediyoruz... Firma prensibi olarak sonradan fiyat yükseltme politikasını kesinlikle tasvip etmediğimizden dolayı doğru ve eksiksiz bilgiyi Pet Club Transfer ekibimize ilettiğiniz takdirde herhangi bir ek ücret ile karşı karşıya kalmayacağınızı temenni ediyoruz.

Pet Club Transfer ekibinin görüşmelerinizde size ileteceği uçak kargo transfer ücretleri göndermek istediğiniz evcil hayvanınızın belirttiğiniz ildeki adresinizden teslim alınıp hava alanındaki tüm işlemleri gerçekleştirildikten sonra alıcı tarafın belirtmiş olduğu hava alanına ulaşmasına kadar olan süreçteki tüm nakil hizmetini kapsamaktadır.

Uçak kargo ile transferini sağlayabileceğimiz evcil hayvanlar; Kedi, Köpek ve Küçük Ötücü Kuşlar (saka kuşu, muhabbet kuşu, kanarya)'dır.

Aşağıda Bulunan Irka Sahip Köpeklerin Uçak ile Transferi Mümkün Olmamaktadır

Pitbull Terrier, American Pitbull Terrier, Bull Terrier, American Staffordshire Terrier, Japanese Tosa, Dogo Argentino, Fila Brasileiro, Rottweiller, Staffordshire Bull Terrier, Neopolitan Mastiff, Spanish Mastiff, Dogue De Bordeux, Roman Fighting Dog, Bandog, Tosa Inu, Mastiff, Tibetan Mastiff.

şehirlerarası köpek taşıma

Köpek Taşımacılığı Pet Club Transfer

kedi taşıma

Kedi Taşımacılığı Pet Club Transfer

şehirlerarası kuş taşıma

Kuş Taşımacılığı Pet Club Transfer