evcil hayvan taşıma

Evcil Hayvan Taşıma Pet Club Transfer

pet nakliyat

Pet Nakliyat Pet Club Transfer

pet transfer

Pet Transfer Pet Club Transfer

Pet Club Transfer Tecih

Pet Club Transfer Tercih Sebebi Evcil Hayvan Taşımacılığı Buyurun size birkaç başlık ile yardımcı olalım Sevimli Dostlarınızın Yolculuklarında Size Birkaç Sebepler.

Pet Club Transfer Ekibi İçin Hayvan Sevgisi Her Şeyden Önce Gelir Pet Club Transfer ekibi olarak yıllardır süre gelen hayvan sevgimizi ve bakım tecrübemizi işimize yansıttığımız için her şeyden önce yolculuklarına eşlik ettiğimiz sevimli dostlarınızın sağlıklı ve huzurlu bir seyahat geçirmesi için elimizden gelen tüm çabayı göstermekteyiz. Pet Club Transfer gerçekleştirmiş olduğu transferlerde maksimum karı değil maksimum mutluluğu hedeflemektedir ve bu sebeple kendi evcil hayvanlarımızla nasıl seyahat ediyorsak sizin en değerliniz olan sevimli dostlarınıza da aynı şefkati ve özeni göstererek seyahat ediyoruz. Pet Club Transfer ekibi olarak sevimli dostlarınızın canlı ve savunmasız bir varlık olduğunun, ihtiyaçlarının giderilmesi için her zaman size ve bize bağlı olduğunun bilincinde olarak yola çıkıyoruz ve yolculuk esnasında onlara sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ortam sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Cümle olarak 'Evcil Hayvan Taşımacılık' kısa olsa da yapılan hatalı ve sağlıksız taşıma sevimli dostlarınız da uzun vadeli sağlık ve psikolojik sorunlara neden olabilmektedir. Pet Club Transfer ekibi olarak bizlerin ilk önceliği ailenizin bir parçası olan minik dostlarınızı size en doğru koşullarda, sağlıklı ve mutlu bir şekilde ulaştırmaktır.

Aracımızda Her Evcil Hayvan Kendine Özel Kafeste Tek Başına Seyahat Etmektedir.

Pet Club Transfer ekibi olarak seyahat esnasında aracımızda yer alan tüm evcil hayvanlar kendine ve boyutlarına özel kafeste tek başına seyahat etmektedir. Bu sebeple transferlerimiz esnasında farklı ırk ve türlerde evcil hayvanların bir arada gerçekleştireceği seyahatlerde yaşanabilecek sağlık sorunları ve psikolojik etkenler ortadan kaldırılmaktadır. Araç içerisinde dar kafeslerde/kutularda ve daha fazla evcil hayvan transferi sağlayabilmek adına aynı kafeste/kutuda farklı evcil hayvanları bulundurarak yapılan transferler ciddi psikolojik ve sağlık sorunlarına sebep olmaktadır. Bu durumun bilincinde olan ekibimiz transfer kayıtları esnasında sevimli dostunuzun cins, yaş ve kilo bilgilerini sizden talep ederek onlara konforlu bir seyahat sağlayabilmek için aracımızdaki yerini ve transferde onlara eşlik edecek arkadaşlarını önceden belirleyerek en huzurlu ve sağlıklı transfer ortamını yola çıkmadan hazırlamaktadır.

Transferlerimizde Araç Kapasitesinin Altında Evcil Hayvan Taşınmaktadır.

Pet Club Transfer nakil aracında yeterli yer olmasına rağmen araç kapasitesinin %50'si kullanılmaktadır. Bu sayede hem aracımızın içerisinde minik dostlarımızla ilgilenebilecek yeterli yere sahip olmakta hemde onlara daha huzurlu ve sağlıklı bir ortam yaratmaktayız. Nakil aracımız şuan Türkiye'de kullanılan en büyük pet nakil aracıdır, 13m3 kapasiteye sahip aracımız sevimli dostlarınızın en iyi koşullarda seyahat edebilmesi için minimum kapasite ile yola çıkmaktadır. Karşılaşılan taşıma koşullarının aksine biz ilk önce onların sağlık ve huzurunu ön planda tutarak bir insanın seyahat edebileceği en rahat koşulları onlara sunmayı hedefliyoruz.

Nakil Aracımızda Sevimli Dostlarınızın İhtiyacı Olabilecek Tüm Ekipmanlar Bulunmaktadır.

Sevimli dostlarınızın seyahat esnasında ihtiyaç duyabileceği tüm ekipmanlar aracımızda hazır ve steril bir şekilde bulundurulmaktadır. Sizlerin transfer için yapması gereken sadece onları aracımıza teslim etmek ve aracımızdan teslim almaktır. Kediler için kum, mama ve su kapları, köpekler için mama, su kapları ve tasma, ağızlık gibi gezdirme ekipmanları, kedi ve köpekler için yavru ve yetişkin mamaları ayrı ayrı bulunmaktadır. Yolculuklarına eşlik edeceğimiz sevimli dostlarınızın ihtiyacı olan tüm ekipman ve donanımı kullanmaktan kaçınmıyoruz. Sevdikleri oyuncakları ve sürekli yedikleri mamaları sizden talep ederek seyahatlerinde onlarında yanlarında bulunmasını sağlıyoruz.

Zaman Kaybı Gözetmeksizin Mola Vererek Sevimli Dostlarınızı Dinlendiriyoruz.

Gerçekleştireceğimiz seyahat esnasında belirli periyotlarda mola vererek sevimli dostlarınızın yolculuk esnasındaki streslerini üzerlerinden atmalarını, tuvalet ve yiyecek ihtiyaçlarını rahatça giderebilmelerini sağlıyoruz. Seyahatlerimiz esnasında aracımızda canlı ve değerli bir varlık taşıdığımızın farkında olduğumuz için bir insan yolculuğun uzunluğuna göre neye ihtiyaç duyuyorsa onlarında ihtiyaçları olduğunu unutmayarak onlarla ilgileniyor ve onlara dinlenme şansı veriyoruz. Birlikte seyahat edeceğimiz kedilerinizin kafeslerinde kum, mama ve su kapları sürekli yer almakta olup, köpeklerinize dinlenme süreçlerinde su verilmekte ve talep ettiğiniz periyotlarda mama verilmektedir, ayrıca verdiğimiz molalarda sırayla araçtan indirilerek tuvalet ihtiyaçlarını gidermeleri için dolaştırılmaktadır.

Seyahat Esnasında Anlık Olarak Evcil Hayvanınızın Resim Ve Videolarını Talebiniz Doğrultusunda Sizlerle Paylaşıyoruz.

Sevimli dostunuzu teslim aldığımız andan itibaren dilediğiniz her an bizden yolculuk esnasındaki resim ve videosunu bizden talep etmeniz durumunda sizlerle ilk molamızda mail, whatsapp veya diğer sosyal medya ağlarıyla paylaşıyoruz. Bu uygulamamız sizlerin içini rahatlatmak ve onların seyahat esnasındaki huzur ve mutluluğunu sizlerle paylaşmak içindir. Ayrıca teslim alma ve teslim etme aşamalarında sizleri arayarak veya mesaj ile bilgilendiriyor ve süreci daha net takip etmenizi sağlıyoruz.

şehirlerarası köpek taşıma

Köpek Taşımacılığı Pet Club Transfer

kedi taşıma

Kedi Taşımacılığı Pet Club Transfer

şehirlerarası kuş taşıma

Kuş Taşımacılığı Pet Club Transfer